Remvalus

Paslaugų kokybė - Mūsų įprotis!


Sveiki atvykę į UAB "Remvalus" svetainę!

COVID- 19 (KORONOVIRUSAS) KERPA KAINAS, LANGŲ REMONTO PASLAUGOMS!

 Atsižvelgiant į susiklosčiusią pasaulio ir Lietuvos mastu ypatingą situaciją, nulemtą COVID-19 (koronavirusas), informuojame, jog „Langų remonto komanda“ skelbia akciją langų remonto paslaugoms visą gegužės mėnesį.

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020-03-14 nutarimą Nr. 207. Įmonė reaguodama į šią situaciją siūlo paslaugas su 50 proc. nuolaida. Vieno standartinio lango remonto kaina tik 35 EUR (Tarpinių keitimas, lankstų reguliavimas, furnitūros valymas, furnitūros tepimas). Už langų remonto paslaugas sudaroma galimybė atsiskaityti išsimokėtinai iki 3 mėnesių terminu.

Koronaviruso laikotarpiu, t. y. paskelbtos pasaulinės pandemijos metu, įmonė yra pasiryžusi ir gali priimti užsakymus nuotoliniu būdu:

 el. paštu remvalus@gmail.com bei tel. 8 604 24268. 

Darbai bus pradėti vykdyti tik atšaukus Vyriausybės nutarimą dėl koronoviruso karantino.

 


Oro pritekėjimo langų vožtuvai 

Mes siūlome profesionalų išbandytą metodą norint pagerinti oro mikrocirkuliaciją                                                               Jūsų namuose! 

Šiuolaikinis žmogus, nepaisant dinamiško ir mobilaus gyvenimo būdo, vis dar daug laiko praleidžia uždaroje patalpoje, tiek namie, tiek darbe, kur kaip taisyklė, daug žmonių, daug biuro įrangos, o visą tai nepadeda sukurti gero mikroklimato patalpose. Biuro ventiliacija taip pat labai svarbi, nes grynas oras gerina kraujotaką ir kraujo įsotinimą deguonimi, o tai daro tiesioginę įtaką žmogaus sveikatai ir jo darbingumui.

 Air - Box vožtuvo montavimas

 

Specializacija - plastikinių langų servisas, remontas

Teikiame langų ir durų remonto paslaugas.
Terasinių, aliuminio profilio, stoginių montavimas, pardavimas.

Šiltnamių surinkimas, pardavimas. 

Atliekame savo darbą kokybiškai, profesionaliai ir operatyviai.

 Kiekvienai savo paslaugai suteikiame garantiją


 

.

 


Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis