Remvalus

Paslaugų kokybė - Mūsų įprotis!

APIE MUS RAŠOMA SPAUDOJE!
VENTILIACINIAI VOŽTUVAI

Kas yra ventiliaciniai vožtuvai?

Anksčiau projektuojant daugiabučius ar nuosavus namus buvo numatyta natūrali ventiliacija t.y., kai oras į patalpas patenka dėl langų nesandarumo, bei prie kiekvieno lango buvo įmontuota vertikali orlaidė, kuri užtikrindavo patalpų ventiliaciją. Sumontavus sandarius plastikinius langus pažeidžiama projektinė oro apykaita. Tai ir lemia namuose atsirandančias problemas, tokias kaip: pelėsis, rasojantys langai, blogas poilsis. Ventiliacija patalpose turi vykti visas 24 val. per parą. O ne kaip daugelis mano užtenka kambarį pravėdinti valandą ar dvi.

Mes rekomenduojame  profesionalų išbandytą metodą norint pagerinti oro mikrocirkuliaciją Jūsų namuose ar biure!

Kompanija yra šiuolaikinių, patikimų, efektyvių ir nebrangių ventiliacinių vožtuvų gamintoja. Toks langų vožtuvas montuojamas ant varčios. Vožtuvas nedarko lango išvaizdos ir apsaugo jį nuo rasojimo. Oro pritekėjimo vožtuvas sukuria tinkamą oro mikroklimatą per daug neatvėsindamas  patalpų. 

Sureguliavę drėgnumo lygį kambaryje, lengviau sustiprinsite savo imuninę sistemą ir ramiau miegosite, išvengsite virusinių bei kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų, plaučių ir daugelio kt. Taip pat išvengsite drėgnų patalpų, pelijančių sienų, rasojančių langų.

Jei langas veikia gerai, jis yra sandarus, net menkiausias šaltis nepateks į patalpą. Jei pastebėjote, kad iš lauko sklinda nemaloni vėsa, tai reiškia Keičiantis sezonui, langus būtina sureguliuoti, sutepti ir išvalyti judančias furnitūros detales aerozolinias, nerūgštiniais tepalais.

Kada langą jau būtina reguliuoti?

Kad langą būtina reguliuoti, padės suprasti jo nesandarumas – lango apačia užklius atidarant arba uždarant. Kitas požymis – rankenėlė užsilenkia labai sunkiai arba visai neužsilenkia., kad lango varčia yra netinkamoje pozicijoje rėmo atžvilgiu, todėl būtinas lango reguliavimas. Nepamirškite prieš šaltajį sezoną pasikeisti ir lango guminių tarpinių. Pakeitus gumines tarpines , kurių tarnavimo laikas nuo 5 iki 7 metų, vokiškomis „Schlegel“ poliuretano tarpinėmis, kuri atspari drėgmei,ultravioletiniams spinduliams, temperatūrų režimui, aukšta garso izoliacija, ilgaamžiska 21 metai ir daugiau, žemas šilumos laidumo kooficientas – K = 0.033w/mk., nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.Taip sutaupysite šilumą ir savo pinigus

 

„Langų remonto“ komanda atlieka langų, durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacijos vožtuvų, varčios fiksatorių, ( priešįsilaužiminiai užraktai) apsaugančių  Jūsų langus ir balkono duris nuo žaibiškos vagystės ir įsilaužimų, įstatymo darbus.

Pastaruoju metu plastikinių langų ir durų keitimas tapo mažiau aktualus. Šiuo metu atsirado didesnis langų ir durų remonto poreikis. Atlikti senesnių plastikinių ir medinių langų remontą yra daug pigiau negu pakeisti juos naujais. Langus ir duris reikia teisingai eksploatuoti ir prižiūrėti, o atsiradus rimtesniam gedimui, jį turi pašalinti patyręs profesionalas.

Ne kiekvienas meistras sugeba išsiaiškinti gedimo priežastį ir parinkti tinkamiausias medžiagas kokybiškiems remonto darbams atlikti. Komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacinių vožtuvų įstatymo, užsifiksuojančių durų rankenėlių bei rankenėlių su apsauga nuo vaikų montavimo darbus.

Tam, kad langai funkcionuotų tinkamai, jie turi būti reguliuojami ir sutepami bent kartą per metus.

Laikantis šios taisyklės yra mažesnė gedimų atsiradimo tikimybė.

Laikui bėgant sumontuotus langus veikia daugelis skirtingų išorinių veiksnių: karštis, šaltis, vėjas... Lango rėmas nežymiai „pasėda“ lyginant su pradiniu montavimo aukščiu,todėl sutrinka sklandus lango varstymas. Taip pat, darosi sunkiau pasukti rankeną, girdimas lango konstrukcijos (furnitūros) traškesys, stringa lango uždarymo mechanizmas, prarandamas lango sandarumas. 

Dažna gedimų priežastis-nekokybiškai atlikti langų montavimo darbai.

Tokiais atvejais dažniausiai reikalingas lango konstrukcijos reguliavimas, furnitūros valymas ir sutepimas. Mūsų komanda profesionaliai atlieka visus reikalingus darbus. 

 Nenorite, kad namuose įsiveistų pelėsis?

Pasirūpinkite savo plastikinių langų sandarumu!

Pelėsis namuose yra ne tik erzinanti, bet ir sveikatai kenkianti problema. Norint jo atsikratyti, tenka įdėti nemažai pastangų ir naudoti specialias priemones, tačiau nepašalinus pelėsio atsiradimo priežasčių jis būtinai sugrįžta. Žmonės, kurių namuose veisiasi pelėsis, turėtų įvertinti savo PVC langų būklę. Gali būti, kad jiems jau reikia priežiūros ir dėmesio.  

Bet kaip teisingai prižiūrėti PVC langus ir kaip pro juos į namus gali patekti pelėsis? 

Pelėsiui būtina drėgmė. Nauji, tvarkingai įrengti PVC langai drėgmės nepraleidžia, tačiau su laiku ištrupa montažinės putos, tarp lango ir palangės profilio atsiranda mažyčiai tarpai, susidėvi guminės tarpinės. Iš pradžių pastebėsite, kad langai pradėjo rasoti, namuose padaugėjo drėgmės, o greitai atsiras ir pelėsis. Norint to išvengti, PVC langus būtina tinkamai prižiūrėti.  

Guminės langų tarpinės dėvisi nuo naudojimo. Jos nuolat deformuojasi darinėjant langus, joms tenka ištverti ir besikeičiančią lauko temperatūrą, kintančią oro drėgmę. Gumines tarpines būtina valyti bei bent du kartus per metus sutepti, kad jos išsaugotų savo elastingumą. Tačiau net ir teisingai prižiūrimos jos amžinai netarnauja – praėjus 5-7 metams tarpines reikės keisti. Kuomet šis laikas ateis, specialistai pataria nesirinkti guminių tarpinių. 

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis